Veganský dort


Veganský dort bez lepku, laktózy, vajec a másla dodáván všude ve Francii!

Objevte naše narozeninové dorty a čokoládové dorty bez vajec a veganů zde. Můžete si vybrat z mnoha našich originálních dortů, ať už hledáte dort pro dívku nebo pro chlapce nebo narozeninový dort pro dospělé a popřejete své matce šťastný den matek! Naše čokoládové dorty se někdy nazývají americké koláče, protože se skládají ze 6 „vrstev“ nebo střídajících se vrstev krémové čokoládové ganache a něžného a intenzivně čokoládového piškotu připraveného bez živočišných produktů.

Podzim pro náš jednorožecký dort, který potěší nejmladší a nejstarší, nebo pro našeho bestsellera: prošívaný a korálkový narozeninový dort s růžovou nebo modrou stuhou. Připomínám, že všechny naše koláče jsou bez vajec, bez másla, bez mléka a bez lepku a že vám je doručíme domů do 48 hodin připravené k jídlu, aniž byste je museli rozmrazovat.

Ať už žijete v Paříži, Marseille, Lyonu, Bordeaux nebo v jakémkoli jiném městě ve Francii, doručíme do 48 hodin nebo v den podle vašeho výběru, takže si užijete originální a přizpůsobený narozeninový dort doručený až domů, aniž byste se museli stěhovat kolem.

left france

DORUČENÍ 48h

po celé České republice

-

-

VÝBĚR Z PASTRY

v Praha 110 01

-

-

allergene

NAŠICH 5 ZÁVAZKŮ :

✔️ 1-Většinou organické ingredience

✔️ 2-bezlepkový

✔️ 3-zdravější sladidla (agávový sirup, kokosový cukr atd.)

✔️ 4-nižší glykemický index (organická rýžová mouka, agávový sirup atd.)

✔️ 5-plně veganské, košer a halal

ALERGENY NEZABEZPEČENÉ Z VÝROBKŮ :

❌ -lepek, pšeničná mouka, droždí

❌ -mléko, laktóza, kasein a mléčné bílkoviny

❌ -palmový olej, hydrogenované oleje

❌ -vejce, živočišné máslo

❌ -želatina a další živočišné produkty

❌ -alkohol

❌ -arašídy, piniové oříšky, cizrna