Je vaše dítě alergické na lepek, mléko nebo vejce?

Chcete uspořádat narozeninovou oslavu bez obav z možných alergií a dietních omezení svých hostů (vegan, košer, halal)?

Biogato do řešení!

Dodáváme lahodný, lahodně čokoládový veganský 6patrový narozeninový dort ve velikosti, kterou potřebujete (od 6 do 48 porcí).

Náš velký katalog modelů obsahuje dorty pro dívky a chlapce s oblíbenými postavami, jako jsou Tlapková patrola, Ježek Sonic, Mario nebo Harry Potter a Beruška zázračná.

Nabízíme také mnoho návrhů dortů pro teenagery, včetně dortů manga a dortů pro videohry.

Stranou nezůstávají ani dospělí, naši cukráři vytvořili pro dospělé elegantní a jednodušší návrhy dortů.

Například jeden z našich modelů bude dokonale vhodný pro módy a milovníky velkých luxusních značek jako Chanel, Gucci a Louis Vuitton.

Máme dokonce grilovací koláče s kousky slazeného masa jako toppers!

Nabízíme také křestní a obřízkové dorty, stejně jako přijímací dorty a všechny jsou nabízeny ve zcela veganské, organické a bezlepkové verzi.

Naši kuchaři pečlivě sledují novinky, aby mohli nabízet stále více modelů nesoucích podobiznu nových oblíbených postav dětí a mladistvých. Proto jsme mohli vyrábět nové modely dortů Minnie, protože malá myš Disney je nadále ikonickou postavou. Navrhli jsme také modrý koláč octonauts a několik nových modelů jednorožcových dortů se zavřenýma očima, otevřenýma očima a velkými křídly.

Arabské koláče nezůstávají stranou, vyrobili jsme mnoho modelů s orientálním designem, které se perfektně hodí k Eid a Ramadánu nebo k jiným muslimským svátkům.

Mnoho zákazníků nás požádalo o počet dortů odpovídajících 1 roku a 2 rokům ve tvaru velkého počtu. Samozřejmě je můžeme vyrobit ve formě čísla od 0 do 9 a dokonce i jako číslo, to znamená jako dvojciferné číslo jako 18letý nebo 30letý dort pro dospělé narozeniny.

Pokud jde o naše modely pro mládež a mládež, témata sahají od kina, přes televizní seriály jako Riverdale, přes videohry jako Call of duty, Minecraft nebo Fortnite a manga jako One Piece nebo Naruto.

Pro ty, kteří dávají přednost gurmánským dortům s odkapávacími efekty, máme mnoho modelů s glazovaným ovocem a kuličkami čokolád kinder a ferrero rocher.

Tyto kapkové koláče jsou pojmenovány tak, protože „drip“ v angličtině doslova znamená „coulis“.

Pro naše další návrhy vytvoříme návrhy dortů Z dračí koule, dětského žraloka a mnoho nových vtipných návrhů dortů s veselým pozadím.