1-Na první pozici, uhodli jste, na Biogato.fr si myslíme, že jsme ti nejvíce schopni vám pomoci uspořádat narozeninovou oslavu nebo úspěšnou oslavu tím, že vám doručíme bezlepkový, bezalergenní a přizpůsobený dort dietní omezení všech vašich hostů (veganské, bez laktózy, bez mléka, bez másla, bez vajec, bez chemikálií).

Důvody, proč si nás vybrat pro svůj narozeninový dort:

-Doručení po celé Francii do 48 hodin (výběr možný v Goussainville)

-Veganské, organické, bezlepkové, alergenové koláče a pečivo (bez laktózy, vajec, ořechů)

- velký výběr modelů

2 - Yourgateau.fr je druhý v tomto žebříčku, nabízí mnoho modelů za dostupné ceny, všechny modely dortů nabízených na webu vosgateau.fr jsou však zdobeny tiskem pomocí jedlých inkoustů.

Stránka votre gateau .fr bohužel nenabízí dort zdobený figurkami cukrové pasty a prvky čokolády a pusinky.

Druhým aspektem, který lidé s alergiemi nemusí ocenit, je to, že stránka votre gateau.fr nenabízí veganské dorty ani koláče bez laktózy nebo vajec.

Složky použité v receptu nejsou organické.

Ceny nabízené touto společností, která vyrábí své dorty ve svých dílnách v Německu a dodává je do Francie, jsou docela dostupné a návrhy jsou rozmanité a originální.

Dokonce nabízejí na většině dortů malou plastovou figurku s podobiznou oblíbených postav dětí.

Vyzkoušeli jsme dodávku a dostali jsme dort za 3 dny, což je velmi dobré.

Chuť produktů vosgateau.fr je také velmi dobrá, ale pro někoho možná příliš sladká.

3- Gateaucreateur.fr je na třetím místě, protože jsme tam objevili velmi krásné modely.

Nabízejí dokonce modely s kapajícím efektem, tedy se sirupem stékajícím po stranách.

Jejich piškotový dort a ganachy skládající své dorty vypadají velmi kvalitní a vzdušné, což mnozí ocení.

Jediným negativním bodem je, že jsme na Gateau Createur nenašli žádnou veganskou možnost, bez laktózy, bez mléka nebo bez alergenů.

Složky se také nezdají být organické přísady.

Ceny jsou celkem správné, i když o něco vyšší než druhé v žebříčku, Vaše gateau.fr.

To se však vysvětluje, protože Gateaucreateur.fr zdobí své koláče ručně a v cukrové pastě místo toho, aby to dělalo dojem z jídla.

4- Leclerc koláče jsou na čtvrté pozici a budou vyhovovat těm, kteří hledají nejlevnější variantu

Pečivo Leclerc je roztroušeno po celé Francii, takže bude pro vás velmi snadné získat jeden z jejich dortů.

Jeden z aspektů, který se nám nelíbil, je, že to nejsou opravdu odstupňované narozeninové dorty, to znamená, že se skládají střídavě z vrstvy ganache a piškotů, ale spíše ze čtvrtinových koláčů. Pokryté cukrovou pastou představující postavy milované dětmi.

Pokud hledáte tradičnější dort, tedy víceúrovňový dort, bude vám lépe sloužit jiné stránky.

Dalším negativním bodem je, že cukrárna Leclerc vám nedoručuje domů, takže si budete muset dort vyzvednout přímo u Leclerca.

Nakonec se nám v Leclercu nepodařilo najít organickou, bezlepkovou, veganskou a bezlaktózovou alternativu, takže nebudou vhodné pro lidi, kteří hledají pro své narozeninové párty alternativu bez alergenů.

5- Tato pátá vítězná webová stránka je lultime.fr a je trochu zvláštní, protože ve skutečnosti nabízí pouze jeden model, který nazývají konečným v souvislosti s tím, že je údajně jedním z nejlepších dortů na světě. Líbí se nám tento koncept a jsme dokonce trochu zvědaví.

Pokusili jsme se objednat, ale zásoby se v tuto chvíli zdá být vyčerpané, ale obrázky vypadají velmi chutně a skutečnost, že byla navržena 4 renomovanými cukráři, nás nutí myslet si, že musí být vynikající.

Design dortu je dokonce působivý, protože je pokryt kulatou pastilkou a kakaovým práškem, což mu dodává velmi elegantní efekt.

Dodávky jsou však možné pouze v Paříži a jejím regionu, a nikoli v celé Francii, což je hlavní překážkou pro ty, kteří si chtějí objednat jejich produkt.

Toto čtvrté pečivo je Gateau creation .fr , které nelze zaměňovat s Gateau createur .fr , 3. výhercem, a nabízí řadu originálních produktů s poměrně velkým katalogem, který by měl vyhovovat těm nejnáročnějším.

Opět jsme na tomto webu nenašli organickou ani veganskou alternativu.

Ceny zůstávají průměrné, ale fotografie se zdají být neshodné, což nás vede k domněnce, že se jedná spíše o příklady modelů než modelů, které se pravidelně vyrábějí v dílně.

To nemusí nutně představovat problém, protože každý potvrzený cukrář bude vědět, jak připravit koláče velmi snadno.

Dodávky jsou zajištěny po celé Francii, ale nemohli jsme vyzkoušet stav příjezdu pečiva. To je důležitý faktor, protože špatně zabalené dorty se mohou během porodu velmi snadno zkazit a být zdrojem neúspěšné oslavy narozenin.

6- Thefrenchcakecompany.com je 6. a poslední web a belgický web, který dodává také ve Francii, modely jsou velmi propracované a velmi působivé.

Ceny odrážejí kvalitu modelů, protože jsou téměř dvakrát dražší než ostatní stránky v tomto seznamu, ale pro ty, kteří chtějí ohromit galerii, budou možnosti nabízené společností The french cake company.com perfektní.

Pokud jde o alergeny, jedná se o tradiční koláče a nejsou nabízeny žádné organické, veganské a bezlepkové varianty.

Rovněž zajišťujeme dodávky mezi Belgií a Francií, protože dlouhé vzdálenosti mohou poškodit produkt, pokud není balení dokonalé a pokud doručovatel není vhodný pro tento typ balíku.

Například DHL nebo UPS budou schopny doručovat čerstvé koláče lépe, než Colissimo nebo Chronopost.

Pochopíte, pro ty, kteří hledají nejlepší hodnotu za peníze a tradiční dort s alergeny, takže ani veganské, ani organické nebudou nejlépe sloužit webu Your gateau.fr

Nenabízí ručně zdobený model, ale spíše modely zdobené tiskem, zůstává však velmi dobrou alternativou.

Pro ty, kteří dávají přednost dortu s organickými a zdravějšími přísadami, jako je bio kokosový olej nebo agávový sirup, je nejlepší alternativou náš web Biogato.fr.

A nakonec pro ty, kteří dávají přednost dortu s vejci a živočišnými produkty včetně mléka a kteří dávají přednost ruční dekoraci s prvky marcipánu před tištěnou dekorací, to bude Gateau Créateur. Fr což bude nejlepší alternativa.

Zvláštní zmínka:

La Romainville .fr je velmi vhodný, pokud hledáte tradiční jahody nebo maliny doručené do vašeho domova poměrně rychle.

Nejsou organické, veganské ani bezlepkové, ale jsou vynikající!

Víme to z jejich testování, Romainville. FR je kompetentní cukrárna, na kterou se můžete spolehnout.

Dodávky se však u většiny dortů provádějí v čerstvých obalech, takže budete muset přesně vypočítat, kdy chcete být doručeni, nebo mít velmi velkou ledničku k uložení dortu.

Nejedná se o stupňovité dorty, ale spíše o tradiční modely, jako jsou opery a hrušně, a mnoho modelů je potaženo a obklopeno nalámanými ořechy, takže není vhodné pro lidi, kteří hledají dort bez alergenů.

Složky nepocházejí z ekologického zemědělství a obsahují živočišné produkty, jako jsou mléčné výrobky, smetana, vejce a lepek.

La Romainville. Fr proto nebude ideální volbou pro ty, kteří hledají originální narozeninový dort s vyobrazením televizních postav, například k narozeninám dětí nebo kteří hledají dort bez vajec, bez alergenů a vegan nebo bio.